Koşu Bandı Montajı

Koşu bandını seçmek kadar montajını yaptırmak da oldukça önemlidir. Koşu bandı montajı kurulacağı alanda en doğru yere kurulmalı ve cihazdan maksimum verim alınmalıdır. Profesyonel koşu bandı tamircisi ekiplerimiz satın aldığınız her marka koşu bandını en kısa sürede en doğru yere en verimli şekilde kuracaktır. İstanbul’un birçok noktasına montaj hizmeti alabilirsiniz. Koşu bandı yeni alındığında montajı yapılır. Ancak bununla birlikte firmamızda koşu bandı demontaj hizmeti de alabilirsiniz. Yer değiştirme durumlarında da söküp takma işlemi koşu bandı teknik servis firmamız tarafından yerine getirilir.

Yeni Koşu Bandı Kurulumu

Yeni satın aldığınız her marka koşu bandı ya da spor aletini İstanbul sınırları içinde kurulumunu yapan firmamız sizlere cihazın kullanımı ve bakımıyla ilgili düzenli bilgileri de verir. İkamet ettiğiniz İstanbul’un ilçesine göre ve koşu bandınızın marka ile modeline göre montaj ücretleri farklılık gösterir.  Koşu bandı montaj işlemlerinizde firmamızla iletişime geçerek fiyat ve hizmet bilgisi alabilirsiniz.

Koşu Bandı Sökme

Koşu bandı ve spor aletleri büyük hacimli cihazlardır. Bu yüzden odadan odaya ya da farklı bir mekana taşınırken sökerek taşınması gerekir. Bu işlemin kullanıcılar tarafından yapılması oldukça zor ve karmaşık bir işlemdir. Yanlış tek  bir hamle büyük bir arızaya yol açabilir. Üretilen koşu bantlarının birçoğu montajlı olarak oda kapısından ya da daireden girip çıkamaz. İstanbul sınırlarında hizmet bölgelerimizde koşu bandı sökme işlemlerinizi yerine getiriyoruz. Sizler de koşu bandınızla ilgili bir bir takma ve sökme işlemlerinizde bizimle iletişime geçerek İstanbul içinde gerekli yardımı alabilirsiniz.

Koşu Bandı Bakımı

Koşu bandı montaj ve demontaj işlemleri dışında düzenli bakım hizmeti ve koşu bandı arıza tamiri hizmeti veren firmamızdan yardım alabilirsiniz. Koşu bantları düzenli olarak kullanılan elektronik cihazlar olduğu için belli aralıklarla bakımı yapılmalıdır. Yıllık olarak yapılacak düzenli koşu bandı bakımı cihazın ömrünü uzatır ve ilk günkü gibi çalışmasını sağlar. Koşu bandı teknik servis hizmeti veren firmamız bu işlemde de İstanbul’un birçok noktasına alanında uzman ve eğitimli ekiplerini yönlendirmektedir.

 

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Koşu bandı yedek parça ve tamiri ürünlerinin markaları

AFG, Aspire, Activa, Adler, Advance, Altis, Ak Sport, Athletic, Batavus, BladeZ, BH Fitness, Hi power, Bianchi, Bremshey, Bodycraft, Bodyguard, Bodysolid, Body charger, Body Sculpture, Bowflex, Buffalo, Busso, Cap, CardioZone, Carl Lewis, Cateye, Cybex, Trotter, Cyclone, Dalps, Diesel, fitness, Diamondback, Dunlop, Domyos, Dynamic, Endurance, Epic, Eurofitness, Everyoung, Evo, Fitline, Fitnex, Fitplus, First Degree, Flex, Freemotion Fitness, Free Spirit, Forevervit, Goodman, Gold's Gym, Greenmaster, Healthrider, Healthstream, Horizon Fitness, Image, Ironman, Infınty, Impulse, Johnson, Jkexer, Keys, Ketler, Kinner, Landice, Lifecore, Lifefitness, Lifespan, Lifegear, Liga, Magnum, Marathon, Matrix, Maxfit, Max sport, Morishima, Motus, Motion, Nautilus, New Balance, New Form, Nordictrack, Octane, Quantum, Paramount, Pacemaster, Precor, Proform, Profitness, Prostar, Proteus, Powermax, Protech, Pulse Fitness, Qantum, Ram, RedZone Fitness, Reebok, Rubenis, Runmill, Sole, Spalding, Senti Fit, Scarlett, Schwinn, Siesta, Smooth, Spirit, Sportcraft, Sportek, SportsArt, Sportop, StarTrac, Steelflex, Sunbanker, Teamwork, Technogym, Track Master, True, Tunturi, Trimline, Tomahawk, Universal, Vision, Voit, V-Fit, York, Walkmill, Weslo, Woodway ve daha nice tüm spor ürünlerinin
koşu bandı tamiri ve koşu bandı bakımı uzman ekibimiz tarafından garantili yapılmaktadır..

(0) Yorumlar

Yorum Yap