whatsapp
Koşu Bandı Eğim Motoru

Koşu Bandı Eğim Motoru

Koşu bandı önünde ya da arka bölümünü yukarı ve aşağı indirip yokuş yukarı yürümeye yardımcı olan motordur. Koşu bandı eğim motoru her cihazda bulunmaz. Eğim motorunun çalışma prensibi biraz farklıdır. Bu parça sonsuz dişli prensibine dayalı olarak çalışır. Koşu bandında eğim motoru olan cihazlarda yokuş yukarı gidebileceğiniz programları kullanarak farklı çalışma sistemlerinde antrenman yapabilirsiniz.

 Koşu Bandı Eğim Motoru Arızası

Eğim motoru genel olarak fazla arıza yapan bir parça değildir. Sadece birkaç durumda arıza ortaya çıkar. Ancak arıza ortaya çıktığında büyük sorunlar söz konusu olabilir. Bazı durumlarda koşu bandı eğim motoru yanabilir. Ortaya çıkan arıza durumlarında E5, E6 ve E7 gibi hata kodları verir. Bu kodlar ve anlamları koşu bandı markasına ve modeline göre değişir. Bu hata kodlarına göre arızanın sebebi ortaya çıkabilir. Şu durumlarda koşu bandı eğim motorunda bir arıza ortaya çıkabilir:

  • Eğim motorunun sürekli yukarı ya da aşağı yönde çalışması,
  • Eğim motorunun çok uzun bir süre kullanılmadan öylece boş durması,
  • Koşu bandı taşıma uygulamalarında yere düşürme durumları,
  • Eğim motorunun herhangi bir bölümünün sıvı maddelerle temas etmesi durumunda eğim motoru arızası ortaya çıkabilir.

Koşu Bandı Eğim Motoru Tamiri

Koşu bandı eğim motoru arızaları genel olarak koşu bandı teknik servis elemanları tarafından tamir edilebilir. Firmamız her türlü eğim motoru arızasında koşu bandı servisi hizmeti verir. İstanbul’un birçok noktasına ulaşan hizmet ağımızla arızalarınız en kısa sürede ortadan kalkacaktır. Yukarıda söz konusu olan her türlü eğim motoru arızasında teknik servis konusunda uzman olan personelimiz sizlere destek olacaktır.

Koşu bandı eğim motorunun düzenli aralıklarla bakımının da yapılması gerekir. Bakım düzenli olarak yerine getirilmezse cihazın arızalanmasına da yol açabilir. Koşu bandı arıza durumunda eğim motorunda yağlanması gereken bazı bölgeler bulunur. bakım sırasında firmamızın gönderdiği personeller eğim motorunun,  koşu bandı sürücü kartı ve koşu bandı ekranı ile uyum içinde çalışması adına kalibrasyon ayarlarını da yerine getirir. Gerekli tüm hizmetler ve koşu bandı yedek parça için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Koşu bandı yedek parça ve tamiri ürünlerinin markaları

AFG, Aspire, Activa, Adler, Advance, Altis, Ak Sport, Athletic, Batavus, BladeZ, BH Fitness, Hi power, Bianchi, Bremshey, Bodycraft, Bodyguard, Bodysolid, Body charger, Body Sculpture, Bowflex, Buffalo, Busso, Cap, CardioZone, Carl Lewis, Cateye, Cybex, Trotter, Cyclone, Dalps, Diesel, fitness, Diamondback, Dunlop, Domyos, Dynamic, Endurance, Epic, Eurofitness, Everyoung, Evo, Fitline, Fitnex, Fitplus, First Degree, Flex, Freemotion Fitness, Free Spirit, Forevervit, Goodman, Gold's Gym, Greenmaster, Healthrider, Healthstream, Horizon Fitness, Image, Ironman, Infınty, Impulse, Johnson, Jkexer, Keys, Ketler, Kinner, Landice, Lifecore, Lifefitness, Lifespan, Lifegear, Liga, Magnum, Marathon, Matrix, Maxfit, Max sport, Morishima, Motus, Motion, Nautilus, New Balance, New Form, Nordictrack, Octane, Quantum, Paramount, Pacemaster, Precor, Proform, Profitness, Prostar, Proteus, Powermax, Protech, Pulse Fitness, Qantum, Ram, RedZone Fitness, Reebok, Rubenis, Runmill, Sole, Spalding, Senti Fit, Scarlett, Schwinn, Siesta, Smooth, Spirit, Sportcraft, Sportek, SportsArt, Sportop, StarTrac, Steelflex, Sunbanker, Teamwork, Technogym, Track Master, True, Tunturi, Trimline, Tomahawk, Universal, Vision, Voit, V-Fit, York, Walkmill, Weslo, Woodway ve daha nice tüm spor ürünlerinin
koşu bandı tamiri ve koşu bandı bakımı uzman ekibimiz tarafından garantili yapılmaktadır..
Top