whatsapp
Koşu Bandı Elektrik / Güç Kablosu 

Koşu Bandı Elektrik Kablosu

Koşu bandının çalışmasını sağlayan, şehir şebeke hattına takılması gereken akım kablosudur. Genel olarak koşu bandına takılan tarafı soketlidir. Bu kablo çıkar-tak özelliğine sahiptir. Koşu bandı elektrik güç kablosu cihazın elektronik ve motor sisteminin gücüne göre farklı özelliklere sahiptir. Bu parça power kablo ya da güç kablosu olarak da bilinir. Koşu bandı elektrik kablosu başka bir ara kabloyla kullanılması durumunda ara kablo TSE’lı olmalı ve en fazla 3 metre uzunlukta bulunmalıdır. Koşu bandının çalışması için bu kablo mutlaka bulunmalıdır.

Koşu Bandı Elektrik Kablosu Siparişi

Firmamız her markada ve her modelde koşu bandı elektrik kablosu temin edebilir. İstanbul’un çok sayıda semtine ve ilçesine temin edebileceğimiz elekrik kablosu ve diğer tüm koşu bandı yedek parça Türkiye’nin her noktasına hızlı kargo hizmetiyle yollayabilirsiniz. Firmamızla görüşme yaptığınızda koşu bandınızın markasını ve modelini belirtirseniz elektrik kablosunun stok durumunu öğrenebilir ve çok sayıda ödeme seçeneğiyle bu parçaya sahip olabilirsiniz.

Koşu Bandı Servis Hizmeti

Firmamız İstanbul’un çok sayıda noktasına koşu bandı servis hizmetimiz buluyor. Koşu bandınızın bakım zamanı geldiğinde firmamızla iletişime geçerek koşu bandı ustası temin edebilirsiniz. Servis hizmetimiz yerinde garantili olarak verilir ve her türlü arızalarınızda bizden yardım talep edebilirsiniz.

Koşu Bandı Bakımı

Koşu bandınızı verimli ve uzun süre kullanmak için bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerekir. Ev tipi ya da profesyonel olan koşu bantlarının bakım süreleri farklıdır. Öncelikle ortalama 8-10 bakımda bir yağlama işlemi yapılması gerekir. Bu işlem yapılmadığında bazı parçalarda sıkıntı ortaya çıkabilir. Ev tipi koşu bandında iki yılda bir, profesyonel koşu bandından 6 ayda bir koşu bandı teknik servisleri ile iletişime geçerek bakım hizmeti almanız gerekir. Bu hizmet sırasında tüm parçaların bakımı yapılır. Eskiyen ve işlevini yitirmeye başlayan tüm parçalar değişir ve koşu bandınız ilk günkü performansıyla çalışır.  Koşu bantı servisi hizmeti veren firmamız belirli aralıklarla tüm bakımlarınızı yapar. Bununla birlikte uzman personellerimiz koşu bandı montajı ve demontajı işlemlerinde de size destek olur.

Top