whatsapp
Koşu Bandı Motor Kayışı

Koşu Bandı Motor Kayışı

Koşu bandı motorunun dairesel hareketlerini ön silindire aktarır ve bandın dönmesini sağlar. Bu parça kanallı lastik bir parçadır. Aşınmaya dayalı bir parça olduğu için belli bir süre kullandıktan sonra bozulabilir ya da gevşeme ortaya çıkabilir. Sürekli kullanılan bir parça olduğu için düzenli olarak değiştirilmelidir ve bakımı hem kullanıcı hem de koşu bandı teknik servisi tarafından yerine getirilmelidir.

Koşu Bandı Motor Kayışı Arızaları

Koşu bandı kayışının kanallarında ortaya çıkan arızalarda cihazdan vuruntu tarzında sesler çıkar. Bu arıza durumunda koşu bandını kullanmaya devam ederseniz koşu bandı motoru ya da koşu bandı silindiri bozulabilir. Bu duruma bağlı olarak rulmanlarda arıza olursa bu vuruntu sesi artmaya başlar. Ayrıca rulmanlarda dönüş zorlaşması olmaya başladığında koşu bandının elektronik sistemi zarar görebilir. Koşu bandı motor kayışı, yıllık periyodik bakımı, koşu bandı servisi tarafından düzenli olarak kontrol edilir ve gerekli olduğunda da bu parça değiştirilir.

 

Koşu Bandı Motor Kayışı Siparişi

Koşu bandı tamircisi olarak hizmet veren firmamızda her markada profesyonel ya da ev tipi koşu bandı için motor kayışlarını temin edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo hizmeti de alabilirsiniz. Koşu bandı motor kayışı sipariş vermeden önce cihazınızın markasını ve modelini ya da eski kayış üstünde yer alan beyaz yazılarla yazılı olan numaraları kanal sayısıyla birlikte bize bildirmelisiniz. Motor kayışınızın numaraları silindiyse de cihazınızın enini ve boyunu ölçerek aktarabilirsiniz. Koşu bandı motor kayışı üzerinde bazı numaralar yazar. Bu harf ve numaralar koşu bandı motor kayışının ölçüsünü temsil eder. Farklı marka ve modellerde değişik ölçüler söz konusu olabilir.

Koşu Bandı Motor Kayışı Tamiri

İstanbul’un farklı noktalarına koşu bandı servisleri sağlayan ve teknik destek veren firmamızla iletişime geçerek koşu bandı kayışınızda ortaya çıkan arızaları çözebilirsiniz. Ayrıca teknik ekiplerimiz belli zamanlarda motor kayışınızın bakımını da yerine getirir. Düzenli olarak kayışınızın bakımını yaptırırsanız koşu bandınızın ömrü uzayacak ve tam performans ile çalışacaktır. Koşu bantı teknik servisi için 7/24 şirketimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Koşu bandı yedek parça ve tamiri ürünlerinin markaları

AFG, Aspire, Activa, Adler, Advance, Altis, Ak Sport, Athletic, Batavus, BladeZ, BH Fitness, Hi power, Bianchi, Bremshey, Bodycraft, Bodyguard, Bodysolid, Body charger, Body Sculpture, Bowflex, Buffalo, Busso, Cap, CardioZone, Carl Lewis, Cateye, Cybex, Trotter, Cyclone, Dalps, Diesel, fitness, Diamondback, Dunlop, Domyos, Dynamic, Endurance, Epic, Eurofitness, Everyoung, Evo, Fitline, Fitnex, Fitplus, First Degree, Flex, Freemotion Fitness, Free Spirit, Forevervit, Goodman, Gold's Gym, Greenmaster, Healthrider, Healthstream, Horizon Fitness, Image, Ironman, Infınty, Impulse, Johnson, Jkexer, Keys, Ketler, Kinner, Landice, Lifecore, Lifefitness, Lifespan, Lifegear, Liga, Magnum, Marathon, Matrix, Maxfit, Max sport, Morishima, Motus, Motion, Nautilus, New Balance, New Form, Nordictrack, Octane, Quantum, Paramount, Pacemaster, Precor, Proform, Profitness, Prostar, Proteus, Powermax, Protech, Pulse Fitness, Qantum, Ram, RedZone Fitness, Reebok, Rubenis, Runmill, Sole, Spalding, Senti Fit, Scarlett, Schwinn, Siesta, Smooth, Spirit, Sportcraft, Sportek, SportsArt, Sportop, StarTrac, Steelflex, Sunbanker, Teamwork, Technogym, Track Master, True, Tunturi, Trimline, Tomahawk, Universal, Vision, Voit, V-Fit, York, Walkmill, Weslo, Woodway ve daha nice tüm spor ürünlerinin
koşu bandı tamiri ve koşu bandı bakımı uzman ekibimiz tarafından garantili yapılmaktadır..
Top