whatsapp
Koşu Bandı Sürücü Kartı

Koşu Bandı Sürücü Kartı 

Koşu bandı sürücü kartı; koşu bandı motoru ve koşu bandı eğim motoru kontrolünü yerine getiren parçadır. Bu parça elektronik devre olarak çalışır. Özellikle profesyonel olarak üretilen koşu bantları üzerinde inverter sürücü olarak adlandırılır. AC motora sahip sürücü ve DC motora sahip sürücü olarak bilinirler. Halk arasında bu sürücü kartı, koşu bandının beyni olarak görülür. Yani bu parçada bir sorun olması durumunda koşu bandından hiçbir verim alınmaz ve sorunun mutlaka çözümlenmesi gerekir.

Koşu Bandı Sürücü Kartı Arızaları

Sürücü kartı arızları durumunda koşu bandı servisi çağırmanız gerekebilir. Özellikle arıza durumlarında E1, E2, E3, E4, E5, E6, E7 gibi hata kodları söz konusudur. Bu kodlar yardımıyla arızanın ne olduğu teknik ekipler tarafından kolayca tespit edilir. Ancak koşu bandının markasına göre hata kodlarının anlamı değişiklik gösterir. Koşu bandı sürücü kartı genel olarak şu durumlarda arıza gösterir:

  • Koşu bantlarının hepsinin belli bir taşıma kapasitesi bulunur. Bu kapasitenin aşılmasıyla,
  • Ev tipi olarak bilinen cihazlarda motor gücüne bağlı olarak ortalama 2 saat sürekli çalıştırmakla,
  • Koşu bandı paleti ve koşu bandı zeminini kullanıma bağlı olarak eskimesiyle,
  • Koşu bandı yağının düzenli olarak kullanılmaması, yağın yanlış kullanılması ve yağlama aralıklarının uyulmamasıyla,
  • Koşu bandı merdanesinin kullanıma bağlı olarak bozulmasıyla,
  • Koşu bandının dönmesine engel olacak şekilde bir cismin araya girerek dönüşe engel olmasıyla,
  • Herhangi bir sıvı teması durumunda,

Koşu Bandı Sürücü Kartı Tamiri

Koşu bandı sürücü kartı, bir arıza durumunda koşu bandı teknik servisi tarafından tamir edilebilir. Firmamız tarafından gelen ekipler sürücü kartınızı ilk günkü performansıyla yeniden çalıştırabilir. Sürücü kartına bağlı koşu bandı arıza durumlarında öncelikle arızanın sebebi ortaya çıkarılmalıdır. Sürücü kartına etkisi olacak diğer tüm parçalar titiz bir şekilde incelenmelidir. Bu işlem yapılmazsa sürücü kartı tekrar arıza verebilir. Koşu bandınızın bakımı ve arızaları durumunda İstanbul’un her yerine hizmet veren firmamızdan koşu bantı servisi hizmeti alabilirsiniz. Sürücü kartı dışında tüm parçalarınız ve düzenli bakımınız itinayla uzman personel tarafından yerine getirilir.

 

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Koşu bandı yedek parça ve tamiri ürünlerinin markaları

AFG, Aspire, Activa, Adler, Advance, Altis, Ak Sport, Athletic, Batavus, BladeZ, BH Fitness, Hi power, Bianchi, Bremshey, Bodycraft, Bodyguard, Bodysolid, Body charger, Body Sculpture, Bowflex, Buffalo, Busso, Cap, CardioZone, Carl Lewis, Cateye, Cybex, Trotter, Cyclone, Dalps, Diesel, fitness, Diamondback, Dunlop, Domyos, Dynamic, Endurance, Epic, Eurofitness, Everyoung, Evo, Fitline, Fitnex, Fitplus, First Degree, Flex, Freemotion Fitness, Free Spirit, Forevervit, Goodman, Gold's Gym, Greenmaster, Healthrider, Healthstream, Horizon Fitness, Image, Ironman, Infınty, Impulse, Johnson, Jkexer, Keys, Ketler, Kinner, Landice, Lifecore, Lifefitness, Lifespan, Lifegear, Liga, Magnum, Marathon, Matrix, Maxfit, Max sport, Morishima, Motus, Motion, Nautilus, New Balance, New Form, Nordictrack, Octane, Quantum, Paramount, Pacemaster, Precor, Proform, Profitness, Prostar, Proteus, Powermax, Protech, Pulse Fitness, Qantum, Ram, RedZone Fitness, Reebok, Rubenis, Runmill, Sole, Spalding, Senti Fit, Scarlett, Schwinn, Siesta, Smooth, Spirit, Sportcraft, Sportek, SportsArt, Sportop, StarTrac, Steelflex, Sunbanker, Teamwork, Technogym, Track Master, True, Tunturi, Trimline, Tomahawk, Universal, Vision, Voit, V-Fit, York, Walkmill, Weslo, Woodway ve daha nice tüm spor ürünlerinin
koşu bandı tamiri ve koşu bandı bakımı uzman ekibimiz tarafından garantili yapılmaktadır..
Top